piątek, 4 grudnia 2015

Sprawdzona agencja pracy - wyjazdy opiekunek do UK - polecam!

Dzisiejszy post poświęcony jest wyjazdowi i pracy dla opiekunek w Wielkiej Brytanii (Anglii). Chciałabym polecić Państwu sprawdzoną agencję pracy.

Przed kilkoma dniami miałam przyjemność spotkać się z panem Arseniuszem Wolińskim z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o., który opowiedział mi o pracy agencji, zasadach pracy opiekunek i możliwości wyjazdów. Sama jestem opiekunką, więc miałam okazję zadać wiele pytań, by przekazać Państwu jak najwięcej informacji.

Flame to agencja pracy, która od 2006 roku pomaga i pośredniczy w organizacji wyjazdów do UK.
Dotąd pracowali poza Polską przedstawiciele różnych innych zawodów (takie oferty są w dalszym ciągu), nie związanych z opieką, a od niedawna istnieje możliwość pracy w charakterze opiekunek.

Piszę o tym, ponieważ wiele z Was Drogie Panie i (nieliczni, ale jednak) Panowie, dopytujecie o sprawdzone agencje umożliwiające wyjazd do pracy.
Polecam zapoznać się z ofertą Flame Employment Polska Sp. z o.o.
Biura mieszczą się w Bydgoszczy i Toruniu, ale także w innych miastach Polski można brać udział w rekrutacji.
Osoby, które są chętne do mają taką możliwość już w styczniu. Na miejscu przez 4 tyg. zakwaterowanie na koszt pracodawcy i pewną pracę w domach pomocy.

Poniżej kilka zdań o warunkach i rekrutacji, treści pochodzą z ogłoszenia o rekrutacji:

Klienci to renomowane domy spokojnej starości położone w Hrabstwie Kornwalia.

Miejsce:  ponad 16 lokalizacji do wyboru w południowo-zachodniej części Anglii.
Start – styczeń 2016

Opis stanowiska i zadań:
  • praca w zespole
  • opieka nad seniorami i/lub pacjentami
  • czynności pielęgnacyjne takie jak: mycie, ubieranie, transfer, karmienie, pomoc przy wizytach lekarskich, aktywowanie rezydentów poprzez gry czy wspólne zabawy
  • dbanie o czystość w budynku, podawanie posiłków

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź niepełnosprawną
  • zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do jego przystąpienia
  • miękkie umiejętności z zakresu budowania relacji z pacjentami, empatia, przyjemne usposobienie, radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:

  • pełną pomoc od A do Z na każdym etapie rekrutacji
  • pomoc w zakwaterowaniu, pracodawca pokrywa koszty zamieszkania przez pierwsze 4 tygodnie
  • nasz klient zapewnia zatrudnienie na brytyjskich warunkach
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • pracę na stałe lub na zadeklarowany okres (przewidujemy dłuższe kontrakty)
Osoby zainteresowane odsyłam do strony internetowej http://www.flamejobs.pl/ oraz podaję mail do kontaktu: office@flamemed.pl
Sympatyczny i pomocny personel firmy na pewno odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości.

Osoby wysyłające CV lub kontaktujące się proszę o dopisek, że są Państwo od Karoliny z bloga opieka nad seniorami.

4 komentarze:

  1. Dobra agencja pośrednictwa pracy potrafi zapewnić naprawdę dobre warunki zatrudnienia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zanim skorzysta się z oferty jakiegokolwiek biura pośrednictwa pracy to warto sprawdzić, jakie ma opinie. Ja ze swojej strony mogę polecić Profit Group. Zatrudniam dzięki nim obcokrajowców w swojej firmie, ale cieszę się też, że te osoby z Ukrainy czy Białorusi są bardzo zadowolone z powierzonych im obowiązków i warunków zatrudnienia.

  3. Agencja pośrednictwa pracy to idealne rozwiązanie szczególnie dla osób poszukujących pracy za granicą.

  4. Współpraca z agencją pracy to dobry pomysł i dla samych pracowników poszukujących zatrudnienia i dla firm poszukujących pracowników, zarówno rodaków jak i cudzoziemców. W ofercie https://kono.jobs/ można znaleźć także usługi poszukiwania pracowników tymczasowych.