
Dziś zapraszam Państwa na gościnny post, którego autorką jest Aleksandra, mama obecnie dwuletniego Tadzia, którego losy śledzić można na blogu Brzuchacze. Mama Tadzia jest wnuczką, a Tadzio prawnukiem babci, która od kilku lat choruje na demencję.
Aleksandra dzieli się dziś z nami swoimi przemyśleniami na temat relacji małego dziecka i osoby chorej oraz tego, jak dorośli mogą wspierać komunikację między dzieckiem, a seniorem i wspomagać budowanie i utrzymywanie więzi między wnukami a dziadkami, kiedy dla nich samych jest to problematyczne.





