Pokazywanie postów oznaczonych etykietą emocje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą emocje. Pokaż wszystkie posty

sobota, 25 czerwca 2016

Jak sobie radzić ze stresem i negatywnymi emocjami w opiece.

Dzisiejszy komentarz jednej z czytelniczek: 

"Bardzo mądry i potrzebny blog i wszystkie informacje na temat zachowań agresywnych właśnie tak wyglądają...ale jak radzić sobie z tymi emocjami negatywnymi które nagromadzony się w środku u opiekuna? jak się ich pozbyć aby nie zwariować?"

Komentarz pod postem o agresji w chorobie Alzheimera, zainspirował mnie do tego postu. Autorce dziękuję.