Większość z osób, które czytają tego bloga albo stanęły przed wyzwaniem rozmowy z drugim człowiekiem o śmierci bliskiej osoby albo przed tym wyzwaniem staną. Jest to rozmowa trudna i wymagająca nie tylko empatii, ale i wiedzy na ile ta druga osoba rozumie to co chcemy jej przekazać. Sytuacja komplikuje się, kiedy tą osobą jest dziecko.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śmierć żałoba. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śmierć żałoba. Pokaż wszystkie posty
piątek, 1 lipca 2016
Jak rozmawiać z dziećmi o śmierci i żałobie.
Dziś przychodzę do Państwa z tematem trudnym, smutnym, ale też nieuniknionym w życiu człowieka - tematem śmierci i żałoby.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
