Drodzy Opiekunowie,
mam przyjemność rozpocząć na blogu nowy cykl tematyczny:
Z pamiętnika opiekuna...
Nazwałam to cyklem i mam nadzieję, że powstanie cykl...
Te posty to przestrzeń dla Państwa, dla wszystkich osób, które także zechcą się podzielić tym, jak postrzegają opiekę nad chorym, jakie towarzyszą temu zdarzenia, uczucia i emocje...
